Butyjana

Był rok 2002, kiedy to Katarzyna i Adam Bałdyga otworzyli w Rzeszowie sklep z obuwiem sportowym o nazwie "Butyjana". Zaczęło się od jednego punktu zlokalizowanego w centrum handlowym Respan. Sklep w szybkim czasie stał się sławny na całe miasto i tłumnie ścigał klientów chcących wybierać w najnowszych modelach i kupować w rozsądnych cenach. Te dwie cechy, czyli jakość i atrakcyjne ceny, były wpisane w DNA marki od jej samego początku.

Firma prężenie rozwijała się na rynku lokalnym, ściągając coraz to nowych klientów, jednak jeden sklep nie wykorzystywał w pełni rosnącego potencjału marki. Dlatego jej właściciele dostrzegli nowe możliwości, które dawała raczkująca sprzedaż online. Choć nikt wówczas nie wierzył, że towar jak buty można kupić przez Internet i bez mierzenia, Butyjana podjęły ryzyko. Tak w 2006 roku na stawiającym nieśmiałe kroczki w polskiej sieci rynku e-commerce pojawił się nowy gracz , który do dzisiaj zajmuje na nim silną pozycję - butyjana.pl. Dzięki zaistnieniu w Internecie, marka zyskała popularność w całej Polsce, a zadowoleni rzeszowscy klienci przyczynili się do tego, by liczba zainteresowanych zakupami stale się powiększała.

Jak butyjana.pl urosły do rangi jednej z wiodących firm oferujących sportowe obuwie na polskim rynku? Odpowiedzią na to pytanie jest oczywiście wierność pierwotnej misji - Butyjana zawsze kojarzyły się i będą kojarzyć się z jakością w dobrej cenie, a jeśli do tego dodamy szeroki wybór modnych modeli i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom współczesnych klientów, mamy receptę na sukces.

W dzisiejszej ofercie sklepów można dostać obuwie renomowanych marek jak Nike, Adidas, Reebok, Asics, Puma, Lacoste, New Balance, Vans, Converse, Dr. Martens czy Timberland. Oferta obejmuje zarówno buty sportowe, treningowe, specjalistyczne obuwie do biegania, gry w kosza czy siatkówkę oraz cieszące się ogromną popularnością sneakersy i trampki. Naturalną koleją rzeczy było poszerzenie asortymentu o sportową odzież i akcesoria oraz kosmetyki do pielęgnacji butów.

Marce Butyjana nigdy nie przestał przyświecać najważniejszy cel, czyli zrozumienie klienta i sprostanie jego oczekiwaniom, dlatego prócz sklepu internetowego, specjaliści prowadzą również bloga z poradami i ciekawostkami z obuwniczej branży. Z kolei autorskie zdjęcia oferowanych modeli są dla internautów cennym źródłem inspiracji i wiedzy na temat tego, co w modowym świecie piszczy.

Dzisiaj Butyjana to dwa punkty stacjonarne w Rzeszowie oraz znany nie tylko w Polsce, ale i innych europejskich krajach, sklep internetowy. Firma ciągle się rozwija i z optymizmem zapatruje na spełnianie coraz to większych wymagań klientów.

Plany na przyszłość? Szerzyć dobrą nowinę o ofercie marki Butyjana  na gruncie krajowym i międzynarodowym. Misją firmy nadal pozostaje sprzedaż modnych modeli obuwia w atrakcyjnych cenach, a załoga sklepu dokłada wszelkich starań, by klienci mogli znaleźć w ofercie buty idealnie pasujące do ich potrzeb i coraz to większych wymagań oraz byli zadowoleni z dokonanych zakupów.

https://www.butyjana.pl/

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl