Galanteria skórzana dla sportowca - torba na siłownię
Galanteria skórzana dla sportowca - torba na siłownię

Torba na siłownie jest tak zaprojektowana, aby można było wygodnie oddzielić brudne rzeczy, które pozostają nam po intensywnym treningu, od świeżych, które zakładamy po treningu. Wiele z tego typu toreb posiada również osobne przegrody na buty, co czyni ten typ galanterii skórzanej wyjątkowo poręcznym.

Pojemność torby na siłownię

Warto zauważyć, że na trening zwykle zabiera się nie tylko sportowe obuwie, czy strój na zmianę, ale również przybory podręczne. Takie jak np. duży ręcznik, czy suszarkę, która przyda się po odbyciu potreningowego prysznica. Duża torba na siłownię bez problemu zmieści także kosmetyczkę męską z przedmiotami higieny osobistej. Wydaje się zatem, że optymalna pojemność torby na siłownię powinna zawierać się w przedziale 30-40 litrów. Nie za dużo i nie za mało. Warto również wybrać takie modele, które mają usztywnione dno, co zapewni wygodę użytkowania.

Skóra naturalna, materiał, czy ekoskóra?

Sportowa torba na siłownię produkowana jest z wielu różnych materiałów. Na rynku można spotkać przede wszystkim te wyprodukowane ze sztucznych materiałów. Warto jednak zwrócić uwagę na skórzaną galanterię. Zapewni ona odpowiednią trwałość i posłuży przez całe lata. Jest to o tyle istotne, bowiem, torba na siłownię potrafi często dużo ważyć. Powinna być zatem mocna, zszyta wytrzymałymi szwami. Warto również zwrócić uwagę na pasek torby. Oprócz odpowiedniej długości powinien być również nieco szerszy, aby nie wpijał się w ramię.

Torba na siłownię

Skórzana męska torba weekendowa Solier SL19 Brandon Brązowa

Zdjęcia: Solier

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl