Skórzany portfel męski - niezbędnik każdego dżentelmena
Skórzany portfel męski - niezbędnik każdego dżentelmena

Każdy szanujący się dżentelmen oprócz dbania o swoje ubranie i obuwie zwraca również uwagę na stylowe dodatki. Choć to małogabarytowy przedmiot, to jednak skórzany portfel męski - bo o nim tu mowa – potrafi mocno przykuć wzrok.

Na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów portfeli męskich. Niezależnie od tego, na który się zdecydujesz, warto pamiętać, że portfel to przedmiot po który często sięgamy. Podlega on więc intensywnemu użytkowaniu. Z tego też względu warto wybrać skórzany portfel męski. Skóra, w przeciwieństwie do ekoskóry czy innych materiałów, charakteryzuje się dużą trwałością.

Skórzany portfel jest odporny nie tylko na przetarcia, ale i również na pęknięcia. Co jest nie bez znaczenia, jeśli chodzi o bezpieczne przechowywanie gotówki, kart płatniczych czy dokumentów osobistych.

Skórzany portfel męski

Skórzany portfel męski Solier SW10 Slim Jasny Brąz

Portfel męski – jaki rozmiar?

W przeciwieństwie do kobiet, które mogą sobie pozwolić na duże portfele chowane do torebki, męski portfel powinien być uniwersalnych rozmiarów, aby mógł się zmieścić do spodni, czy kieszeni marynarki. Coraz większą popularnością, oprócz skórzanych portfeli męskich, cieszą się również wizytowniki. Te dwa elementy dobrze się uzupełniają – z jednej strony pozwolą Ci pomieścić wszystkie wizytówki i karty, z drugiej zaś strony klasyczny portfel mieści zarówno gotówkę jak i bilon.

Portfel męski – z zapięciem czy bez?

Portfel męski z zapięciem daje komfort psychiczny – dzięki klipsowi wiesz, że żadna zawartość nie wysypie się. Niemniej, część osób nie lubi zapięć, dlatego wybiera klasyczne płaskie portfele. W takim jednak przypadku warto, aby portfel męski był wyposażony chociażby w suwak w wewnętrznych przegrodach. Pozwoli to bezpiecznie schować cenniejsze przedmioty.

Skórzany portfel męski z zapięciem

Skórzany portfel męski Solier SW17 z zapięciem

Portfel z zabezpieczeniem RFID

W ostatnich latach, ze względu na upowszechniające się transakcje kartami płatniczymi, coraz większą popularność zdobywają portfele z RFID. Specjalna konstrukcja takiego portfela pozwala zabezpieczyć kartę płatniczą przez nieautoryzowanym zeskanowaniem jej danych dostępowych. I choć portfele z RFID kosztują nieco więcej, to jednak warto przemyśleć zakup takiego właśnie portfela. Dzięki niemu zyskasz pewność, że Twoje karty płatnicze są zabezpieczone przed nieautoryzowanym skanowaniem.

Portfel z RFID

Portfel z zabezpieczeniem RFID

Zdjęcia: Solier, Cordiale

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl